Menu

Sakretiplaatimissegu

Sakret FFK

Superelastne plaatimissegu kõrgendatud koormusega pindade plaatimiseks ja plaaditud pindade remontimiseks. Vee- ja külmakindel.

Sisetöödeks: Seinad, põrandad, märjad ja kuivad ruumid, põrandaküttele, soojamüüridele, vanade keraamiliste plaatide üleplaatimiseks, plaaditud pindade kohtparandusteks/plaatide asendamiseks.

Välistöödeks: Trepid, terrassid, rõdud, fassaadi viimistlusplaatide liimimiseks.

Viimistlusplaadid: Keraamika, klinker, täismassplaadid, betoon- ja keramsiitplaadid, looduskivi. Ei ole sobilik marmorist või läbikumavate plaatide liimimiseks.

Plaadi formaadid: Alates väikesest formaadist (nt mosaiikplaadid) kuni suureformaadilistele (nt 50×50; 60×100 cm) plaatidele.

Ühilduvad aluspinnad: Tsementsegud, betoon, tellised, plokid, tsementkiudplaadid, kipsplaadid, sünteetilisest kautšukist hüdroisolatsioon, mineraalsed ja 2K hüdroisolatsioonid, tsementkattega XPS plaadid.

Sobilikud kasutuskohad: Eluhooned, trepikojad, bürood, kaubanduskeskused, õppeasutused, meditsiiniasutused, garaažid, laopinnad

Segukammi hamba kõrgus: 4-10 mm.

Värvus: Hall.

Plaatimissegu klass: C2 TE S1.

Sakret FKL

Elastne, hea valguvusega plaatimissegu suureformaadilistele põrandaplaatidele. Vee- ja külmakindel.

Sisetöödeks: Põrandad, märjad ja kuivad ruumid, põrandaküttele, vanade keraamiliste plaatide üleplaatimiseks.

Välistöödeks: Trepid, terrassid, rõdud, fassaadi viimistlusplaatide liimimiseks.

Viimistlusplaadid:Viimistlusplaadid: Keraamika, klinker, täismassplaadid, betoon ja looduskiviplaadid. Ei ole sobilik marmorist või läbikumavate plaatide liimimiseks.

Plaadi formaadid:Eriti sobilik suureformaadilistele plaatidele (alates 30×60 cm, 60×60 cm jne), kuid sobilik ka keskmise formaadiga plaatidele alates 20×20 cm, kui plaadid on vaja paigaldada paksema, kui 1 cm liimikihiga

Ühilduvad aluspinnad: Tsementsegud, betoon, kipsplaadid, sünteetilisest kautšukist hüdroisolatsioon, mineraalsed ja 2K hüdroisolatsioonid, tsementkattega XPS plaadid.

Sobilikud kasutuskohad:Eluhooned, trepikojad, bürood, kaubanduskeskused, õppeasutused, meditsiiniasutused, garaažid, laopinnad, kõnniteed.

Segukammi hamba kõrgus: 8-15 mm. Eriti soovitatav on kasutada 13-15 mm kõrguse U-kujulise hambaga plaatimiskammi.

Värvus: Hall.

Plaatimissegu klass: C2 E S1.

Sakret FFKs

Elastne kiirkivinev plaatimissegu kiireteks remonttöödeks. Käidav juba 4 tunni möödumisel plaatimisest. Vee- ja külmakindel.

Sisetöödeks:• Sisetöödeks: Seinad, põrandad, märjad ja kuivad ruumid, põrandaküttele, soojamüüridele, vanade keraamiliste plaatide üleplaatimiseks, plaaditud pindade kohtparandusteks/plaatide asendamiseks.

Välistöödeks: Trepid, terrassid, rõdud.

Viimistlusplaadid: Keraamika, klinker, täismassplaadid, betoon- ja keramsiitplaadid, looduskivi. Ei ole sobilik marmorist või läbikumavate plaatide liimimiseks.

Plaadi formaadid:Alates väikesest formaadist (nt mosaiikplaadid) kuni suureformaadilistele (nt 60×60 cm) plaatidele.

Ühilduvad aluspinnad:Tsementsegud, betoon, tellised, plokid, tsementkiudplaadid, kipsplaadid, sünteetilisest kautšukist hüdroisolatsioon, mineraalsed ja 2K hüdroisolatsioonid, tsementkattega XPS plaadid.

Sobilikud kasutuskohad: Eluhooned, trepikojad, bürood, kaubanduskeskused, õppeasutused, meditsiiniasutused, garaažid, laopinnad.

Segukammi hamba kõrgus: 4-10 mm.

Värvus: Hall.

Plaatimissegu klass: C2 TF.

Plaatimisvideod

Kust saab osta ?

Back to Top