Menu

KÜPSISTE KASUTAMISE POLIITIKA

See veebisait kasutab küpsiseid kasutajakogemuse parandamiseks, funktsionaalsuse tagamiseks ja muudel eesmärkidel. Sellest lähtuvalt kutsume teid tutvuma küpsistega, mida meie veebisaidil kasutatakse.

Mis on küpsised?

Küpsised on väikesed tekstifailid, mida teie arvuti või mobiilseade salvestab, kui külastate meie veebisaiti. Järgmisel külastuskorral meenutab veebilehitseja teie toiminguid ning teeb mõned neist teie eest, parandades seeläbi veebisaidi kasutusmugavust.

Milliseid küpsiseid me kasutame?

Veebisaidi funktsionaalsuse ja kasutusmugavuse parandamiseks kasutatakse järgmisi tüüpe küpsiseid:

Kohustuslikud ehk vajalikud küpsised.

Need küpsised on olulised, kuna on vajalikud veebisaidi õige toimimise jaoks. Ilma nende küpsisteta ei ole võimalik veebisaiti täielikult kasutada. Kohustuslikud küpsised on vajalikud päringute täitmiseks ning ka selleks, et veebisait meelde jätaks, milliseid küpsiste kasutamise tingimusi te olete nõustunud. Need küpsised tuvastavad kasutaja seadme, kuid ei avalda kasutaja identiteeti ega kogu ega koondu kasutaja infot. Need küpsised salvestatakse kasutaja seadmesse kuni veebilehitseja sulgemiseni. Ilma nende küpsisteta ei saa veebisait korralikult toimida ega pakkuda vajalikku infot, näiteks veebisaidil olevate videote vaatamist. Kohustuslikud küpsised paigutatakse automaatselt, kuid teil on võimalus need välja lülitada, kasutades oma veebilehitseja pakutavaid funktsioone. Samas võib see viia veebisaidi mittetäieliku funktsioneerimiseni.

Funktsionaalsed küpsised.

Need küpsised võimaldavad mugavat ja täielikku veebisaidi kasutamist ning aitavad kasutajatel efektiivselt ja personaalselt kasutada veebisaidi funktsioone. Funktsionaalsed küpsised austavad kasutaja valikuid ning pakuvad individuaalseid funktsioone.

Google Analytics’i küpsised.

“Google Analytics” küpsiste kasutamine on suunatud veebisisu kvaliteedi parandamisele ja kohandamisele kasutajate vajadustele. Lisateavet “Google Analytics” teenuse osutamise tingimuste kohta leiate siit: http://www.google.com/analytics/terms/us.htm . Kui te ei soovi, et me saaksime teie tegevuste kohta sellel veebisaidil teavet, peate aktiveerima Google Analytics Opt-out Browseri lisandmooduli. See lisandmoodul suhtleb Google Analytics JavaScript-iga (ga.js), et näidata, et vastava veebisaidi külastuse andmeid ei tohiks saata Google Analytics’ile. Teavet leiate ka Google Analytics’i abipaneelist.

Facebooki küpsised.

Sellel veebisaidil paigaldatud Facebooki piksel tööriist kehtib eelkõige nende veebisaidi külastajate suhtes, kes kasutavad ka Facebooki teenuseid, kuna need küpsised võimaldavad reklaamide ja sisu kohandamist vastavalt seadme ja internetibrauseri kasutaja huvidele Facebooki võrgustikus. Facebooki küpsiste keelamiseks ja nende kohta täpsema teabe saamiseks külastage palun: https://www.facebook.com/ads/settings .

Küpsised teistelt veebisaitidelt.

Meie veebisait võib sisaldada linke teistele veebisaitidele. Siiski pange tähele, et meil puudub kontroll teiste veebisaitide üle, kui kasutate www.sakret.ee. Seetõttu ei saa me olla vastutavad teabe kaitse ja konfidentsiaalsuse eest, mida te esitate nende veebisaitide külastamisel, ega laiene see avaldus nendele veebisaitidele. Olge ettevaatlikud ja vaadake vastava veebisaidi privaatsuspoliitikat või avaldust.

Küpsiste salvestamine, piiramine ja keelamine.

Veebisaiti külastades antakse teile teada, et veebisaidil kasutatakse küpsiseid. Küpsiste kasutamisega nõustumisega kinnitate, et olete lugenud ja nõustute küpsistega seotud teabega (sh küpsiste tüübid, kasutamise eesmärgid jne). Te saate oma eelistuste järgi kontrollida ja kustutada küpsiseid. Lugege selle kohta rohkem siit: www.aboutcookies.org . Kui te ei soovi, et teie seadmes kasutatakse küpsiseid, saate muuta kasutatava veebilehitseja seadeid. Seaded tuleb teha eraldi iga veebilehitseja jaoks. Märkige siiski, et oluliste ja funktsionaalsete küpsiste kasutamisest keeldumine ei ole võimalik, kuna need on vajalikud veebisaidi täielikuks kasutamiseks.

 

Need reeglid võivad meie poolt muutuda etteteatamata ja ühepoolselt kohanduda vajaduse järgi, kuna me järgime küpsiste kasutamist reguleerivaid seadusi ning arvestame küpsiste kasutamisega seotud üldiselt aktsepteeritud tavasid, mis võivad aja jooksul muutuda. Samuti võivad muutuda ka meie kasutatavate küpsiste tüübid.

 

Milline on parim viis meiega ühenduse võtmiseks?

SAKRET EE

Mäo küla, Paide linn, Järvamaa 72751, Eesti

Reg.nr. 11196147

E-post: info@sakret.ee

Back to Top